X
تبلیغات
رایتل

یک نویس

گوگل امکان انتقال پول را برای کاربران جیمیل فراهم خواهد کرد

گوگل امکان انتقال پول را برای کاربران جیمیل فراهم خواهد کرد

گوگل قصد دارد امکان انتقال پول به حساب دیگران از طریق جیمیل را فراهم کند. یعنی به جای اینکه فایل به نامه پیوست کنید، می‌توانید پول نقد به همراه ایمیل ارسال نموده و به حساب مخاطب واریز نمایید. قابلیت تازه‌ای که غول جستجوگر اینترنتی دنیا را به رقابت مستقیم با بزرگانی چون Paypal وارد می‌کند.

لطفا به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب

وقتی پول آجر مشود

وقتی پول آجر مشود


بچه‌های آلمانی از بسته‌های هزار تایی اسکناس مارک آلمان برای بازی استفاده می کنند. سال ۱۹۲۳ است و حکومت آلمان تصمیم گرفت برای دادن قرض‌هاش پول چاپ کند و اینکار موجب ابر تورم شد.Source

گوگل در راه تسخیر زندگی بشر

گوگل در راه تسخیر زندگی بشر


با هر به روز رسانی محصول، با معرفی هر امکان جدید، با رونمایی از هر خدمت مجازی دیگر، بیشتر و بیشتر آشکار می شود که گوگل فقط یک شرکت جستجو که با نشان دادن تبلیغات میلیاردها دلار درآمد کسب می کند، نیست -که نیست. گوگل دارد به تمام حوزه های مجازی، فیزیکی و خصوصی زندگی ما رسوخ می کند، آن هم با شتابی سرسام آور. 


شاید بخواهید لحظه ای مکث کرده و درستی بند بالا را در ذهن خودتان به پرسش بگذارید. بسیار خوب، سپس در ادامه مطلب با ما همراه شوید. 


لطفا به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب

آیا گوشی موبایل سلامت شما را به خطر می‌اندازد؟ - اینفوگرافیک

اینفوگرافیک: آیا گوشی موبایل سلامت شما را به خطر می‌اندازد؟


حضور فناوری تلفن‌های همراه هر روز در زندگی ما بیشتر از گذشته می‌شود، به گونه‌ای که به بخشی جدایی ناپذیر از زندگانی اغلب ما بدل شده است. موضوعی که بیشتر افراد نمی‌توانند آن را باور کنند، میزان آسیب و صدماتی است که این فناوری می‌تواند بر بدن آدمی داشته باشد. در این اینفوگرافی تنها به برخی از خطراتی که از بابت استفاده از تلفن‌های همراه سلامت ما را مورد مخاطره قرار داده است می‌پردازیم.


لطفا به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب

چند تکنیک ساده برای ارتباط بهتر با مردم

چند تکنیک ساده برای ارتباط بهتر با مردم


وقتی دو نفر با هم ارتباط برقرار می کنند چه فعل و انفعالاتی در ذهنشان انجام می شود؟

هنگامی که با دوست, همکار, فروشنده و یا مشتری ارتباط برقرار می کنید چه انتظاراتی دارید؟

حتما برای شما هم پیش آماده است که یک مطلب خاص را به راحتی می توانید با فردی در میان بگذارید ولی همین مطلب را با همان شفافیت و صراحت به فرد دیگری نمی توانید بگویید. دلیل آن فعل و انفعالاتی ارتباطی است که بین شما و طرف مقابلتان برقرار می شود.

بطور کلی رد و بدل کردن پیام و اطلاعات, ارتباط نام دارد. ولی طبق گفته کریس کول در “کتاب کلید طلایی ارتباطات” ارتباط تنها به این اعمال محدود نمی شود.

در این کتاب ۶ اصل برای ارتباطات بیان شده است که به صورت تیتروار آن ها را نام می بریم:


لطفا به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب

گجت چیست و از کی در زندگی ما سردرآورد؟


این روزها اگر گشت و گذاری در سایتهای فناوری بزنید و یا به مجله و روزنامه‌های روی پیشخوان دکه نگاهی بیندازید٬ به احتمال زیاد واژه “گجت” به چشمتان خواهد خورد. از خبر٬ نقد و بررسی و بحث درباره گجت های دست ساز و یا یک گوشی پیشرفته جدید گرفته تا تاثیر گجت بر آسانتر شدن زندگی و کمک به معلولین و غیره… و همانطور که شما در حال خواندن این تیترهای جذاب هستید ممکن است لحظه ای به فکر فرو رفته و پیش خودتان بگویید “واقعا منظور از گجت چیست؟”


لطفا به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب

صحیح نشستن، یکی از رموز سلامتی

صحیح نشستن، یکی از رموز سلامتی


کافی است تنها یک لحظه به نحوه نشستن خود دقت کنید تا متوجه غیر استاندارد بودن آن شوید. اکثر ما یا خیلی در صندلی های خود فرو می رویم، و یا پای خود را بر روی میز گذاشته و با حالتی به صندلی تکیه می دهید که به شدت برای کمر ضرر دارد. اما این نحوه نشستن چه تاثیری می تواند داشته باشد؟ آیا ستون فقرات شما در خطر است؟ آیا راندمان کاری شما تحت تاثیر قرار می گیرد؟ در ادامه، نظریات کارشناسان را که وال استریت ژورنال گرد آوری کرده می خوانید. 


لطفا به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب

طنز: فناوری چطور سلطه بر جهان را ساده کرده است؟

طنز: فناوری چطور سلطه بر جهان را ساده کرده است؟


مسلماً در یک دهه‌ی اخیر فناوری زندگی ما را تا حدود زیادی تغییر داده است. بیایید به دوران خوش گذشته نگاهی بیندازیم، زمانی که برای اغلب امور روزمره بهانه‌ای برای بیرون رفتن داشتیم و در حین انجام کارها، آب و هوایی عوض می‌کردیم. بیایید به این تغییرات از زاویه طنز نگاه کنیم.


لطفا به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب

بیل گیتس عنوان ثروتمندترین مرد دنیا را پس گرفت!

05-17-2013 09-08-06 AM


مدتی بود که کارلوس اسلیم مکزیکی در بالای فهرست ثروتمندترین مردان جهان ایستاده بود، اما بر اساس خبر Bloomberg، بیل گیتس توانسته است دوباره عنوان قدیمی خود را پس بگیرد.

البته فعلا Bloomberg دارایی خالص این دو را به روز نکرده است و به ذکر پیش افتادن گیتس اکتفا کرده است. تا پیش از رده‌بندی جدید، گیتس و اسلیم به ترتیب ۷۲٫۹ و ۷۳٫۲ میلیارد دلار ثروت داشتند.


لطفا به ادامه مطلب بروید

ادامه مطلب

سیر تکامل گوگل گلس

سیر تکامل گوگل گلس

تصویر بالا نشان دهنده ی سیر تکامل گوگل گلس از یک نمونه اولیه به محصول نهایی است.
از زمانی که یک تلفن هوشمند به فریم عینک متصل بوده و یک پیکو پروژکتور تصاویر را مستقیم به داخل چشم می فرستاده (بالا چپ)، تا بعدها که قطعات اختصاصی با فناوری پرینت سه بعدی برای دستگاه ساخته شدند (بالا راست)، و سپس فرآیند پیشرفت در ردیف پایین ممکن شد. و امروزه نیز که نمونه ای مشابه مدل آخر پایین سمت راست به دست توسعه دهندگان رسیده تا فرآیند توسعه اپلیکیشن برای این پلتفرم جدید آغاز شود.Source
1 2 3 4 5 ... 7 >>